O Stegu 2017-06-11T21:04:30+00:00

O STEGU

STEGU – najväčší výrobca v Európe.

images - firma-stegu.jpg

 

INOVATÍVNA VÝROBA AJ TRADIČNÉ HODNOTY SPOLOČNOSŤ STEGU® POZNÁ CELÝ SVET.

Firma STEGU® je na trhu už cez 20 rokov. Všetko začalo roku 1993, v poľskej obci Jelowa, kde vznikol v hlavách otca a jeho synov nápad založiť firmu na výrobu obkladov. Tento nápad predchádzalo zaznamenanie nedostatku imitácie kamenných obkladov v Poľsku, ale aj v celej Európe. Po dlhých dvadsiatich rokoch inovácií a výroby obkladových materiálov je firma známa nielen v Poľsku, ale aj v Európe. Obklady výrobcu STEGU® však nájdeme po celom svete. Firma tiež v súčasnej dobe inovuje svoju tvár, predstavuje nové logo a vizuálnu identitu.

RÝCHLY ROZVOJ FIRMY ŠIEL RUKA V RUKE S INOVÁCIAMI

Firma sa po svojom založení rozvíjala rýchlo. Z malej rodinnej firmy sa stala vedúca spoločnosť v krajine a známa európska značka. Aj teraz je stále vyvíjaný nielen sortiment produktov a dizajn, ale tiež si dávame za cieľ vyvíjať nové metódy výroby. Napriek tomu tieto moderné technológie kombinujeme s formami tradičnej výroby.

AKO VYZERÁ FIRMA DNES

V súčasnej dobe môže STEGU® svojim zákazníkom ponúknuť širokú škálu kvalitných produktov, ktoré sú kombináciou štýlu, variácií a tiež umeleckej tvorby. Napríklad dekorácie sú obohatené o umeleckú prácu, ktorá skvele doplní akúkoľvek architektúru a vylepší ju o vkusné prvky. STEGU® neustále rozvíja nové nápady, produktové rady a technológie.
Naším hlavným cieľom je použitie a vývoj inovácií bez zásahu do hodnôt, ktoré ponúka tradícia. Firma stegu® je spoločnosťou s osobným prístupom k svojim zákazníkom, ktorí spoločnosť obdarúvajú svojou dôverou vo známu európsku značku. Jedným z najlepších ukazovateľov kvality sú početné ceny a ocenenia, ktoré firma dostala.

DIZAJNOVÉ PRVKY AJ TRADIČNÉ POSTUPY NÁM ZABEZPEČUJÚ PRVÉ MIESTO NA TRHU

Nami vyrobené kamenné obklady sú jedinečné aj ako dizajnový prvok. Obklady našej spoločnosti majú prepracovaný vzhľad, ktorý je na nerozoznanie od prírodného kameňa. Ako jediná firma v Európe vychádzame z automatizovanej výroby obkladov. To nám zabezpečuje hlavnú pozíciu na trhu s kamennými obkladmi.

INŠPIRÁCIA Z PRÍRODY

STEGU® je dnes už veľkou svetovou firmou, ale stále čerpá z tradičných zásad a hodnôt, na čom stavia svoj potenciál. Naše obklady nájdete na všetkých svetadieloch v mnohých podobách, či už ako doplnky architektonických fasád, terás, plotov alebo vnútri domova zákazníkov ako doplnok interiéru u obloženia krbov, obývacích izieb a kuchýň. Výroba produktov prebieha pomocou inovatívneho procesu, ktorý využíva iba prírodné farbivá. Vďaka tomu sú výsledkom produkty najvyššej kvality, ktoré sú zároveň šetrné k životnému prostrediu.
STEGU® je rodinná firma s tradíciou plnú energie a chuťou k rozvoju. Vďaka využitiu inovatívnych technológií sme navyše výrobcom, ktorý dbá na ekologickosť, pretože výrobné materiály STEGU® majú znížený vplyv na ekológiu a prírodu.

NAŠA SPOĽAHLIVOSŤ SA STALA ZNÁMKOU KVALITY

Oproti konkurencii sme schopní tovar dodať rýchlo a spoľahlivo. Vďaka nášmu spôsobu výroby totiž vyprodukujeme aj 2000 m2 obkladov denne. Výrobné automatické stroje produkujú výrobky s ohľadom na ekológiu, spaliny, pary alebo odpadové látky. Zákazník si navyše kupuje tovar od známej celosvetovej firmy a najväčšieho výrobcu v Európe, čo je samo o sebe známkou istoty a kvality.